dodangeh
19 بهمن 1401 - 11:51

آماده‌باش امدادگران در ۱۵ استان کشور

معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال‎‌احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، از آماده‌باش امدادگران در ۱۵ استان کشور خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرتضی مرادی‌پور با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی اظهار کرد: طبق هشدار هواشناسی امروز روز چهارشنبه تا پنج‌شنبه، احتمال بارش شدید برف و باران و وزش شدید باد، در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و گیلان و احتمال وزش شدید باد و گرد و غبار از امروز روز چهارشنبه تا پنج‌شنبه در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال و شرق فارس، یزد و شرق و شمال هرمزگان وجود دارد.

وی ادامه داد: با توجه به هشدار سطح نارنجی، امدادگران جمعیت هلال‌ احمر برای ارائه خدمات، در صورت حوادث احتمالی، در حالت آماده‌باش قرار دارند.

معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال ‎‌احمر هشدار داد: در همین راستا از هموطنان درخواست داریم تا از تردد غیرضروری در محورهای پرخطر خودداری کنند و درصورتی که مجبور به استفاده از وسایل نقلیه خود هستند، به همراه داشتن وسایل ایمنی و ضروری را فراموش نکنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1027228